Základní Škola Slaný
základní školaSlaný

Okresní kolo odznaku všestrannosti Kladno

V úterý 19.3. se odehrálo OK OVOV v kladenské hale na Sletišti.

Na závod se sjelo 16 družstev, která mezi sebou soupeřila celkem ve čtyřech disciplínách, a to v trojskoku, hodu medicinbalem (2 kg) obouruč vzad, skoku přes švihadlo po dobu 2 minut a leh-sedů po dobu 2 minut.

Naše družstvo se od první disciplíny pohybovalo na stupních vítězů. Nakonec obsadilo výborné 2. místo, kdy jediným lepším týmem se stal každoroční vítěz ze Sportovního gymnázia, Kladno. Zároveň jsme si tímto umístěním vybojovali přímý postup do krajského finále, které se koná 7.5. na slánském atletickém stadionu.

Souběžně se soutěží družstev se také závodilo v kategorii jednotlivců, které byly rozděleny podle ročníků narození. Zde jsme dosáhli těchto dílčích úspěchů:

2009

Tobiáš Lokvenc - 1. místo, Tadeáš Brejcha - 5. místo, Tomáš Novák - 9. místo, Matyáš Korbel - 10. místo, Jindřich Náprstek - 16. místo

Kateřina Hermannová - 3. místo, Nela Náprstková - 5. místo, Agáta Vaiglová - 6. místo, Karolína Sachlová - 8. místo, Kristýna Bernardová - 9. místo